Кольпоскопія

Кольпоскопія шийки матки

Кольпоскопія шийки матки - це процес гінекологічного діагностування з використанням спеціального кольпоскопа. Це бінокулярний мікроскоп, що дозволяє досліджувати область в кілька разів збільшеному масштабі. З його допомогою можна комплексно досліджувати слизову і попередити серйозне онкологічне захворювання, все сильніше набирає обертів в сучасному світі - рак шийки матки.

Дослідження допомагає визначити навіть найменші дефекти на тканини, практично непомітні пухлини, ерозії, крововиливи або інші види патології. Проводиться при профілактичному огляді жінки з метою виявлення хвороб на ранніх стадіях її розвитку. Процедура також дає можливість відрізнити доброякісні пухлини від злоякісних, виявити вогнище ураження і здійснити взяття мазків і біопсії.

Під час кольпоскопії в Києві наші лікарі використовують інноваційний цифровий кольпоскоп. Він дозволяє багаторазово збільшувати зображення і оснащений системою підсвічування, що дозволить вивчити стан шийки матки до найменших деталей. Пристрій передає картинку на екран монітора, щоб лікар міг краще оцінити: колір тканин, судини, рівень слизової, форму залоз і т.п. фактори. Після закінчення діагностики зображення роздруковується.

У нашій клініці Вас оглянуть висококваліфіковані фахівці, яких відрізняє не тільки рівень підготовки, а й солідний досвід медичній практиці. Вони здатні з точністю оцінити Ваше здоров'я і визначити можливе захворювання в самій початковій точці його розвиток. Це дозволить не тільки попередити безліч можливих проблем на етапі профілактики, але й уберегти Вас від складного процесу лікування.

Фахівці нашого центру в Голосіївському районі і Шевченківському районі проведуть ретельне дослідження, не займе багато часу і пройде абсолютно безболісно для пацієнтки. Вся справа в тому, що процедура безконтактна, тому можливість дискомфортних відчуттів виключена. Протипоказання до її проходженню також відсутні.

Вчасно виявлений недугу дасть возможност Вам вилікуватися повністю набагато дешевше, ніж якщо воно перейде на більш серйозні стадії. Крім того, ціна в нашій клініці абсолютно доступна кожному пацієнтові. З нею Ви можете ознайомитися в нашому прайсі на сайті.

Дівчатам необхідно відвідувати гінеколога з метою проведення діагностики хоча б раз на рік. Жінкам старше 35 років рекомендується проводити не рідше, ніж раз на півроку. А при наступних хворобах відвідування гінеколога стає і зовсім обов'язковим: цервіцит, ерозія, дисплазія, ектопія, поліп, вірус папіломи, міома, ендометріоз та інших.